ترامپ و کیم جونگ اون پیش از گفت وگو شام می خورند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، رئیس جمهوری آمریکا قرار است پیش از آنکه با رهبری کره شمالی در ویتنام گفتگوهایش را شروع کند، با وی شام بخورد.

ترامپ و کیم جونگ اون پیش از گفت وگو شام می خورند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا که قرار است اواخر امروز (سه شنبه) وارد ویتنام گردد، با رئیس جمهوری و نخست وزیر این کشور روز چهارشنبه و پیش از ملاقات با کیم جونگ اون، رهبری کره شمالی ملاقاتهایی خواهد داشت.

کاخ سفید خاطرنشان کرد، ترامپ در کنار مایک پامپئو، وزیر خارجه و میک مولوینی، رئیس دفتر کاخ سفید در این ضیافت شام حاضر می شود.

کیم جونگ اون نیز دو معاونش را در این ملاقات به همراه دارد. رهبران دو کشور قرار است روز پنجشنبه یکسری ملاقاتهای رسمی داشته باشند.

ترامپ با هواپیما وارد هانوی می گردد اما کیم جونگ اون به وسیله قطار و از راستا چین وارد ویتنام شده است. مقام های ویتنامی وعده تأمین امنیت در سطح عالی را در جریان ملاقاتها داده اند.

ترامپ اخیراً به وبلاگ کاتالوگ گفته بود که اقداماتش در خلع سلاح اتمی کره شمالی باعث شده تا شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن تصمیم بگیرد تا وی را برای جایزه صلح نوبل کاندید کند؛ اقدامی که آبه هنوز آن را تأیید نکرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترامپ و کیم جونگ اون پیش از گفت وگو شام می خورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ و کیم جونگ اون پیش از گفت وگو شام می خورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید