تصمیم وزارت ورزش در ابطال انتخابات فدراسیون دوومیدانی شجاعانه بود

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، پس از حواشی بوجود آمده در پی برگزاری انتخابات فدراسیون دوومیدانی و طرح ابهامات و اعتراضات اجرا شده به نتیجه انتخابات، وزارت ورزش و جوانان تصمیم به تجدید انتخابات گرفت تا این انتخابات در زمانی دیگر برگزار گردد.

تصمیم وزارت ورزش در ابطال انتخابات فدراسیون دوومیدانی شجاعانه بود

در این زمینه سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک گفت: به شدت اعتقاد دارم این تصمیم وزارتخانه ورزش و جوانان تصمیمی بسیار ارزشمند و شجاعانه بود که در راستای حفظ منافع کلان رشته دو و میدانی بعنوان رشته ای المپیکی با قهرمانان و پیشکسوتانی عظیم و ارزشمند گرفته شد.

وی با تاکید بر اینکه در تصمیم وزارت ورزش، منافع کلان این رشته به منافع اشخاص ارجحیت داده شده ادامه داد: بعد از اتفاقات مجمع انتخاباتی فدراسیون و ابهاماتی که برای جامعه ورزش بخصوص اهالی پرافتخار رشته دو و میدانی بوجود آمد، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با آنالیز همه جانبه ابعاد موضوع و مشورت با کارشناسان، پیشکسوتان، قهرمانان، اعضای مجمع و اهالی رسانه پیگیری این مهم و مطالبه خانواده دو و میدانی را در دستور کار خود قرار داند.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه، احترام به قانون در تمامی تصمیمات ورزش را مهم ترین راه حل برای اداره امور دانست و گفت: مجددا اعلام می کنم تصمیم شجاعانه وزارت ورزش و جوانان اولا به درخواست خانواده دو و میدانی و سپس در راستای شفافیت، قانونمداری و دفاع از حقوق و منافع اهالی این جامعه عظیم و با تمرکز بر استراتژی تقویت این رشته گرفته شد که مطمئنا با همدلی تمام ارکان رشته دو و میدانی می تواند نوید بخش روزهای خوش این رشته باشد.

صالحی امیری توضیح داد: دوو میدانی جزو مهمترین رشته های المپیکی دنیاست که خوشبختانه در کشورمان نیز از صندلی ویژه ای نزد ورزش دوستان برخوردارد است. امیدوارم با همراهی تمامی پیشکسوتان، قهرمانان ، مدیران، روسای هیاتها و بخصوص کارشناسان و اهالی رسانه که انصافا موضع گیری معقول و درستی در اتفاقات اخیر داشتند ، هر چه سریعتر زمینه برپایی مجمع انتخاباتی در آستانه عظیم ترین رویداد پیش رو یعنی المپیک توکیو2020 مهیا شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تصمیم وزارت ورزش در ابطال انتخابات فدراسیون دوومیدانی شجاعانه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم وزارت ورزش در ابطال انتخابات فدراسیون دوومیدانی شجاعانه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید