شکنجه های بی رحمانه عمه باعث قطع دست برادرزاده اش، عایشه شد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، شکنجه های بی رحمانه عمه سنگدل باعث قطعی دست برادر زاده 7 ساله شد.

شکنجه های بی رحمانه عمه باعث قطع دست برادرزاده اش، عایشه شد

به گزارش گروه حوادث وبلاگ کاتالوگ از ایران آنلاین، به گفته پزشکان ،عمه سنگدل پس از ضرب و شتم و شکستگی دست برادر زاده 7 ساله اش عایشه او را دیر به بیمارستان رسانده و همین موضوع باعث شده تا پزشکان مجبور شوند دست از بین رفته را قطع نموده و جان دختر بچه را نجات دهند.

عایشه 7 ساله که اکنون از دست عمه اش رهایی یافته و نزد مادر خود زندگی می نماید سالها احتیاج به توانبخشی دارد.

روز گذشته دادگاهی در جنوب غربی روسیه عمه عایشه زنی 36 ساله به نام ماکا گانیوا را به 6 سال زندان محکوم نموده است این در حالی است که مادر عایشه این حکم را بسیار سبک دانسته و خواهان اجرای عدالت برای دختر بی گناهش شده .

مادر عایشه در این ارتباط به وبلاگ کاتالوگ گفت: به دلیل مسائل اقتصادی قرار بود تا عمه عایشه برای مدت زمانی کوتاه از وی نگهداری کند تمام مدت تصور می کردم که ماندن عایشه نزد خانواده پدری اش می تواند برایش بهتر بوده و زندگی راحت تری فراهم کند .اما هرگز تصور نمی کردم که عمه عایشه با دخترم چنین رفتاری داشته باشد و مدام برای هر کاری که عایشه انجام می دهد او را آزار داده و شکنجه کند.

بنا بر اطلاعات پلیس روسیه این زن ماهها برادر زاده خود را شکنجه داده و او را کتک زده و با چاقو و قیچی زخمی می کرد .تصاویر منتشر شده از صورت و بدن این کودک میزان جراحات وارده را به وضوح نشان می دهد.

منبع: جام جم آنلاین

به "شکنجه های بی رحمانه عمه باعث قطع دست برادرزاده اش، عایشه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکنجه های بی رحمانه عمه باعث قطع دست برادرزاده اش، عایشه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید