نحوه فعالیت شورای پزشکی معافیت کفالت ، حضور بعضی مکفلان و مشمولان احتیاج نیست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی نحوه فعالیت شورای پزشکی معافیت کفالت را با توجه به شرایط کنونی شیوع کرونا در کشور اظهار داشت.

نحوه فعالیت شورای پزشکی معافیت کفالت ، حضور بعضی مکفلان و مشمولان احتیاج نیست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا امروز (سه شنبه 2 اردیبهشت) در اطلاعیه ای اظهار داشت: جلسات شوراهای پزشکی و هیات های رسیدگی مربوط به معافیت کفالت که به علت شیوع ویروس کرونا (کووید-19) لغو شده بودند، از اول اردیبهشت ماه مجددا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شوند.

در این اطلاعیه آمده است: رسیدگی به پرونده های شورای پزشکی و هیات های رسیدگی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی بین افراد و اقدامات غربالگری از جمله تب سنجی افراد در بدو ورود، الزام استفاده از ماسک،دستکش و .... در وظیفه عمومی محل سکونت مشمولان انجام می گردد.

مشمولان واجد شرایط در صورت دریافت پیغامک حضور در جلسه شورا، در موعد مقرر به رده وظیفه عمومی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و کاهش ترددهای غیر ضروری مشمولان و خانواده های آنان، رسیدگی به پرونده هایی که احتیاج به حضور مکفل و مشمول نباشد به صورت غیرحضوری و براساس محتویات پرونده انجام می گردد.

مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وسیله پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیغام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه آگاه شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "نحوه فعالیت شورای پزشکی معافیت کفالت ، حضور بعضی مکفلان و مشمولان احتیاج نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه فعالیت شورای پزشکی معافیت کفالت ، حضور بعضی مکفلان و مشمولان احتیاج نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید