کیهان: بهتر است آذری جهرمی دنبال ترقه بازی برود!

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، کیهان نوشت: وزیر ارتباطات در نشستی شبه انتخاباتی در همدان گفت چرا جوانانِ خیلی خیلی قدیمی را انتخاب می کنید و بعد خواهش می کنید از شما استفاده نمایند؟

کیهان: بهتر است آذری جهرمی دنبال ترقه بازی برود!

آذری جهرمی در جمع عده ای از جوانان گفت: در این جلسه شما جوانان گلایه کردید که چرا از ظرفیت جوانان در عرصه های مختلف کشور استفاده نمی گردد؛ پاسخ من روشن است: انسان عاقل زورش را با التماس عوض نمی کند. چرا جوانانِ خیلی خیلی قدیمی را انتخاب می کنید و بعد خواهش می کنید از شما استفاده نمایند؟

یک جراح برای برطرف بیماری شما، عمدتا تنها جراحی بلد است. اما شاید بیماری شما با درمان های ساده تر و کم هزینه تر درمان گردد. مدیران قدیمی کشور، همه شیوه های خود را آزموده اند و شما نتایج را می بینید. باید دنبال راه چاره های نو بود. یکی راه علاجش همیشه استفاده از زور و اقتدار بوده، یکی را می گویند خوشگل است. واقعا مسائل کشور با زور و قیافه حل نمی گردد. با برنامه خلاقانه و شیوه های نو حل می گردد. تاکید رهبری بر حضور پرشور جوانان هم برای همین است. جوانان عزیز! در یک کلام بگویم. زورتان و قدرت انتخابتان را با التماس عوض نکنید.

این اظهارات دیرهنگام در ماه های پایانی دولت روحانی در حالی است که آذری جهرمی، طی هشت سال گذشته وزیر و معاون همین دولت بوده است.

یادآور می گردد وی در پستی اینستاگرامی نوشت: مدت ها بود که ترقه نخریده بودم. امشب که همدان اومده بودم (برای نظارت رو پیشرفت پروژه هامون تو استان)، برای پیاده روی رفتیم میدون مرکزی شهر و بازار دست فروش ها. دیدم یه پسر جوون داره ترقه می فروشه، پرت شدم به 17-18 سالگی و چند تا خریدم. حالا دنبال زمان مناسبم.

با این اوصاف به نظر می رسد باید آقای آذری جهرمی سودای سِمت را رها کند و به دنبال همان ترقه بازی برود.

منبع: فرارو

به "کیهان: بهتر است آذری جهرمی دنبال ترقه بازی برود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیهان: بهتر است آذری جهرمی دنبال ترقه بازی برود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید